fbpx

Soolakott soojendavaks kompressiks

26.44

Himaalaja roosa soolaga soolakott on mõeldud mugavaks pidevaks soojendava kompressi tegemiseks.

Tootekood: Soolakott Kategooriad: , Sildid: ,

Koostis: puuvillasest kangast soolakott, kvaliteetne 2-5 mm teradega roosa Himaalaja sool.

Toote mõõdud: u 20 x 14 cm, soola sisaldus 400 g.

Kasutusjuhend:

Soolakott on mõeldud liigeseprobleemide, selja-, kaela- või turjapinge leevendamiseks, kasutamiseks nohu algstaadiumis ja põiepõletiku algfaasis, valuliku kuupuhastuse puhul, kõhukrampide või seedeprobleemide (kõhukorinad, gaasid, puhitused) korral. *

Nipp! Hea une tagamiseks proovi soolakotti hoida neerude piirkonnas.

Kasuta nii: Aseta soolakott 70-kraadini eelsoojendatud ahju ca 15 minutiks. Võta see ettevaatlikult pajakinnastega välja ja aseta probleemsele kohale. Vajadusel pane soolakoti ja naha kokkupuutekoha vahele veel käterätik. Ole ettevaatlik, sest olenevalt ahjust võib kott minna liiga kuumaks! Jälgi, et soolakott ei puutuks vastu ahju seinu või lage ning soojendamiseks kasuta puhast ahjuplaati.

Jäta soolakott probleemsele piirkonnale kuni see maha jahtub. Väldi seejärel külmetamist, mistõttu parim aeg soojaks kompressiks on vahetult enne magamajäämist.

Miks valida valmis soolakott?

*On kohe kapist võtta – ei pea ise mässama koti valmistamise ja soola soojendamisega;

*Hea lihtne ahjus soojendada (jääb ära pannil soola soojendamine ja suka/koti sisse valamine);

*sobib ka vanematele inimestele ja lastele, kelle puhul on kasutusmugavus tähtis;

*hea jätta valutavale piirkonnale ka ööseks – sool ei hakka lekkima, nagu võib juhtuda avatud kotikesega;

*mugava kompaktse kujuga ja paindlik, sobib erinevatele kehaosadele.

Soolakott on korduvkasutatav, seda  võib kasutada kümneid kordi aastate jooksul, sest soojendamine läbi riide hoiab soola kvaliteeti sobivana pikema aja jooksul. Toode on hiljem komposteeritav või lõkkes põletatav, sest koosneb vaid naturaalsetest komponentidest.

Toodet ei tohi pesta, samuti jätta niiskesse kohta.

* Soojendava soolakoti omadused on maandavad ja soojendavad. Teisisõnu aitab see hästi leevendada külmast ja liigsest tuulest tekkinud probleeme. Ära kasuta sooja soolakotti ägeda kuuma põletiku korral ning ära pane seda lahtise haava või akuutse nahaprobleemi peale! Kui sa pole kindel, kas antud probleemi saab soojendamisega ravida (näiteks teatud kasvajad, veenilaiendid, liigse vereeritusega kuupuhastus), siis parem ära igaks juhuks proovi või pea nõu asjatundjaga.

Ostukorv
Soolakott soojendavaks kompressiks
26.44
Scroll to Top