fbpx

Sääse- ja putukapeleti

14.99

Sääse- ja putukapeleti on hea alternatiiv sünteetilistele sääsetõrjetele. Sidrunhein, rohemünt, lavendel tõrjuvad erinevaid putukaid, olles samas naha- ja keskkonnasõbralikud.

Tootekood: VÄL1 Kategooriad: , Sildid: , , ,

SÄÄSE- JA PUTUKAPELETI

50 ml

Looduslik sääse- ja putukapeleti on inim- ja loodussõbralik alternatiiv sünteetilistele sääsetõrjetele. Hoiab eemal häirivad putukad, lisaks sääskedele kärbsed, puugid, parmud jt. Toode on meeldiva lõhnaga, orgaaniline ja naha- ning loodusesõbralik. Sobilik samuti lastele. 

Koostisosad: Lavendi hüdrosool, Alcohol (mahepiiritus), Cymbopogon flexuosus Oil (sidrunehina eeterlik õli), Lavandula angustifolia Flower Oil,(lavendli eeterlik õli), Mentha spicata Oil (orgaaniline rohemündi eeterlik õli).

Kasutamine: Välispidiseks kasutamiseks. Pihustada õhku või riietele (ei juhtu ka midagi, kui satub nahale – on looduslik ja orgaaniline toode ega kahjusta nahka). Enne kasutamist loksutada. 

Suhu või silma sattudes loputada puhta veega. Säilitada pimedas.

Sidrunhein on tuntud kui üks vanim putukapeletaja. Ta on sageli ka idamaiste tõhusate putukapeletajate, sh malaariasääskede peletajate üks koostisosa.

Rohemünti on peetud heaks tõrjevahendiks kärbeste, kirpude ja ämblike vastu. Uuringud näitavad, et erinevad mündid aitavad vähendada isegi troopilistes oludes Dengue viiruse ja kollapalavikku kandvate sääskede hammustusi.

Lavendel on laia spektriga putukatõrje, tal teatakse olevat tõrjeomadused ööliblikad, kärbeste, koide ja sääskede tõrjeks.

Naturalinda sääse- ja putukapeleti on inimese jaoks meeldiva lõhnaga, ja alkoholisisalduse ning eeterlike sobib kasutada isegi antiseptikuna.

NB! Looduslikud putukapeletajad ei ole kunagi sama tõhusad, nagu sünteetilised, näiteks DEET’i (ehk närvimürki) sisaldavad tooted. Looduslik sääsepeleti ei pruugi töötada kui lähed vihmaga ja higisena sohu 🙂 Tavaoludes ja keskmise sääseründega saab ta siiski suurepäraselt hakkama ja mis kõige tähtsam – ta ei kahjusta ei ümbritsevat ega inimest ennast.

Ostukorv
Sääse- ja putukapeleti
14.99
Scroll to Top