fbpx

Meie lugu

Tehtud käsitsi ja armastusega, Sinu tervise heaks!

Naturalinda on eestimaine loodus- ja tervisetoodete valmistamisele pühendunud väikeettevõte. Siin kokku saanud looduse vägi ja naiselik teadmarahva tarkus.

Ettevõtte loojad Annika Nellis ja Kaia-Kaire Hunt on idamaade loodustrerapeudid, kelle kireks on taimemaailm ja vana Eesti rahvaravi. Annikal on lisaks Hiina meditsiini loodusterapeudi kutsele ka bioloogiharidus, Kaia-Kairel on Tiibeti traditsioonilise meditsiini loodusterapeudi kutsele lisaks rakenduslik kõrgharidus meditsiinis. Nii kohtuvadki ka Naturalinda toodetes põlised teadmised ja teadus, idamaade meditsiini väga selge ja struktureeritud süsteem ning väekad eestimaised taimed, vürtsid ja mineraalid.

Naturalinda tooted on toodetud mahedalt, pidades silmas vastutustundlikku ja keskkonnasäästlikku materjalikasutust. Kõik tooted on käsitöö ja valmistatud piiratud koguses, need on valminud hoolika järelevalve all ja neisse on sisse sosistatud head soovid – väiketootmises on see ju võimalik. 

Naturalinda tooted põhinevad väga vanadel loodusravitraditsioonidel – arusaamal, et maailm meie ümber koosneb ürgsetest elementidest ehk loodusjõududest ning kui tervisetasakaal on löönud kõikuma, tuleb aru saada, milline element vajaks enim tasakaalustamist. Nii on lisaks tavalisele tarvitamisõpetusele iga toote juures ka antud toote omaduste kirjeldus.

Naturalinda tooted on turvalised tarvitada, kuid nagu ikka loodustoodete korral ei asenda nad muid tervislikke eluviise ega tõsisema probleemiga arsti poole pöördumist.

Head tervist kõigile!

Naturalinda
100% looduslik
Ostukorv
Scroll to Top