fbpx

KINKEKOMPLEKT “PIMEDA AJA TERVISEPAI” (Naistepunaõli ja kuldjuure tinktuur)

35.59

Kinkekomplekt “Pimeda aja tervisepai” on parim toetus neile, keda pimedus ja sombune aeg negatiivset mõjutavad. Elujõudu toetav kuldjuur ja päikesepai naistepunaõli poolt aitavad rajale tagasi ka suurima pimedusepõlguri.

Laost otsas

Tootekood: KOMP2 Kategooriad: , , , , , , Sildid: , ,

Kinkekomplekt “Pimeda aja tervisepai” sisaldab parimaid pimedat aega peletavaid tooteid: Naistepunaõli ja kuldjuure tinktuuri. 

Kuldjuure tinktuur annab jõudu, toetab immuunsust, aitab pimedal ajal immuunsust ja elujõudu suurendada, naistepunaõli toetab jällegi pimedal ajal meeleolu ja tuletab meelde, et kusagil on päike, isegi kui seda ei näe 🙂

Roosilõhnaline kuldjuur on üks vägev ravimtaim, mis Eesti tingimusteski aias hästi kasvab. Ta on justkui põhjamaade ženženn – adaptogeen, mis aitab kehal kohaneda keeruliste olukordadega ning tasakaalustada keha toimimist, kui on tekkinud tervisemure. Keerulisemalt öeldes – adaptogeensed taimed aitavad stabiliseerida organismi füsioloogilisi protsesse, parandada organismi biokeemilist tasakaalu ning suurendada vastupanuvõimet stressiolukordades. Loe lähemalt SIIT.

Naistepunaõli

Naistepunas sisalduvat õli on peetud muundunud päikesevalguseks. Naistepunas peituv päike peletab pimeduse ja niiskuse ning toob valgust masendusest halli meelde. Taimetargad räägivad, et naistepuna võib kasutada tahtejõu tugevdamiseks ja julguse saamiseks raske elumuutuse eel.Loe lähemalt SIIT.

 

 

Ostukorv
Scroll to Top