fbpx

Immuunsuse tinktuur

18.30

Tinktuur, mis toetab organismi ja aitab haigusjärgsel perioodil taastuda.

Tootekood: TIN2 Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Immuunsuse tinktuur toetab meie keha loomulikku immuunsust. Tinktuuri on niinimetatud nöha (nohu+köha) perioodil soovitav regulaarselt tarbida, et tugevdada immuunsüsteemi. Samuti toetab see organismi, kui ollakse haigusest paranenud – et aidata kaasa lõplikule tervenemisele ning elujõu taastumisele. Kui viibid palju kohtades, kus käib nöhaseid inimesi, aitab immuunsuse tinktuur sul vastupanuvõimet haigustele suurendada.

Tunktuuril on muidki häid toimeid – tinktuuris sisalduvad  ravimtaimed toetavad keha hingamisteede vaevuste korral, eriti kui tegemist on rögaste vaevustega – paks nohu, põskkoopapõletik või rögane koha.

 

Kokkuvõtvalt: immuunsuse tinktuuri on soovitav tarvitada järgmistel juhtudel:

*Immuunsüsteemi tugevdamine;

*Haigusest tervenemine – et aidata kaasa lõplikule tervistumisele ja elujõu taastumisele;

*Rögased hingamisteede vaevused (paks nohu, põskkoopapõletik, rögane köha);

*Valus kurk – kuristada lahjendatud tinktuuriga.

Koostisosad: 40% etanool, mahe purpur-siilkübar (Echinacea purpurea), mahe saialill (Calendula officinalis), mahe kõrge vägihein (Verbascum densiflorum), mahe salvei (Salvia officinalis).

 

Tarvitamine: 30 tilka lahjendada 100 ml soojas vees, sisse võtta vastavalt vajadusele 1-3x päevas.

 

Miks just need taimed?

Purpur-siilkübara mõju immuunsüsteemile on teaduslikult palju uuritud. Ta toetab immuunsüsteemi efektiivset toimimist ning hingamisteede tervist. Taime kasutatakse kurgu ja neelu vaevuste leevendamiseks, samuti siis, kui hääl on ära.

Saialill aitab kaasa haigestunud organismi tervenemisprotsessile. Traditsiooniliselt on taime kasutatud põletikuliste protsesside puhul ja kuna iga haigestumise korral käivitub immuunsüsteem nii, nagu ka põletikulistes olukordades, toetab saialill tervenemist. Ka saialille kasutatakse kurgu ja neelu põletike korral ebamugavustunde leevendamiseks.

Kõrge vägihein toetab limaskestasid ja kõik meie hingamisteed on nendega kaetud. Limaskestad on osa meie immuunsüsteemist ja nende terviklikkus on kui barjäär, et viirused ei saaks meisse tungida. Vägihein leevendab ärritustunnet kurgus ja neelus.

Aegade algusest on salveile omistatud sada ravitoimet, temaga on ravitud väga paljusid ja mitmekülgseid tervisemuresid. Immuunsuse tinktuuri annab salvei oma panuse – taim on antiseptilise toimega, ta toetab immuunsüsteemi ja aitab kaasa hingamisteedega seotud ebamugavuste leevenemisele. Samuti on salveil mõju seedimisele ja maksa tööle, aidates sel viisil kehal lagundada ja väljutada haigustekitajate toodetud jääkaineid

Ostukorv
Immuunsuse tinktuur
18.30
Scroll to Top