fbpx

Kinkekomplekt “NINANIPS KÜLMATAADILE” (soojendav tinktuur ja immuunsuse tinktuur)

32.54

Kinkekomplekt “Ninanips külmataadile” – et külm sisse ei poeks ja tervis oleks tugev. See on suurepärane kombo, et ennetavalt tervist hoida ning eemale peletada sisse pugenud külm ja esimesed viirushaiguse tunnused. Selleks olemegi kokku pannud kaks tõhusat tinktuuri – immuunsuse tinktuur ja soojendav tinktuur.

 

Laost otsas

Tootekood: KOMP5 Kategooriad: , , , , Sildid: , , ,

Kinkekomplekt “Ninanips külmataadile” sisaldab tinktuure, mis toetavad tervist ning aitavad vastupanuvõimet suurendada. 

Soojendavat tinktuuri võib nimetada ka külmetusevastasaseks tinktuuriks ja sobib suurepäraselt nn esmaabivahendiks igaühe käekotti. Soojendav tinktuur sisaldab tugeva soojendava toimega ravimtaimi – ingver, pärnaõied ja raudrohi. Selle eesmärk on aidata kehasse taas soe sisse tuua – olgu see siis peale õues külmetumist või juhul, kui tunned esimesi sümptomeid, mis annavad märku, et hakkad haigestuma. Soojendava tinktuuri kohta loe täpsemalt SIIT.

Immuunsuse tinktuuri on hea tarvitada ennetava vahendina, et haigused eemal hoida – seda korra päevas tarvitades; kui oled haigestunud – et immuunsust haigusega hakkama saamisel toetada. Ning ka siis, kui sind kimbutavad rögased vaevused – paks nohu või rögisev köha, on immuunsuse tinktuur just õige vahend, mida tarvitada. Immuunsuse tinktuuri lugu on SIIN.

Ostukorv
Scroll to Top