fbpx

KINKEKOMPLEKT “KÕBUSAD LIIGESED” (Soolakott ja liigesesalv)

42.70

Kinkekomplekt “Kõbusad liigesed” on parim viis kinkida tervist kallile, keda vaevavad liigese-ja luuvalud – olgu need põhjustatud traumast, kulumisest või lihtsalt Eestimaa kliimast. Soolakott on lihtsaim viis krudisevaid, kangeid, valulikke ja külmatundlikke liigeseid soojendada, liigesesalv imendub probleemsetesse kohtadesse, parandades seal vereringet ja toetades kudede taastumist.

Laost otsas

Tootekood: KOMP3 Kategooriad: , , , , Sildid: , ,

Kinkekomplekt “Kõbusad liigesed” sisaldab kahte liigeseid erineval viisil toetavaid tooteid: Soolakotti soojendamiseks ja liigesesalvi pealemäärimiseks.

Liigesesalv

Liigsesasalvi eesmärk on aidata kaasa valu leevenemisele ja kudede taastumisele. Varemerohi, mädarõigas, naistepuna, eukalüpt, kamper, mentool, mesilasvaha loovad parima loodusliku luid-liigeseid-lihaseid toetava kombinatsiooni. Täpsemalt loe liigesesalvi kohta SIIT.

Soolakott

Soolakoti võlu seisneb selles, et seda ahjus soojendatavat soolakotti saavad kasutada ka need, kes muidu soola soojendamisega mässata ei viitsi. Kuiv kuum soojus ja soola enda mõju sulatab ka krõbisevaimad ja naksuvamad liigesed. Koos liigesesalviga imeline kombinatsioon. Soolakoti kasutamise kohta loe täpsemalt SIIT.

Ostukorv
Scroll to Top